Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transferi
Nereden
Antalya Havalimanı
Nereye
Alaiye Resort & Spa Hotel
Başlangıç fiyatıEUR 70
Ücretsiz iptal, 7/24 destek
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel arası özel transfer. Mesafe: 103 km, tahmini yolculuk süresi: 92 dakika.
Transfer seçenekleri
Değişiklik yaptığınızda fiyat otomatik olarak güncellenir
Transfer tarihi
Alış tarihi
Transfer saati
Alış saati
Yetişkin
18 yaş ve üzeri
Çocuk
3–17 yaş
Bebek
0–2 yaş
Rota ayrıntıları
Özel transfer
Bu rota veya rezervasyon süreciyle ilgili her türlü sorunuz için destek ekibimize çekinmeden ulaşın. Size yardımcı olmak için buradayız!
Sıkça sorulan sorular
Antalya Havalimanı ile Alaiye Resort & Spa Hotel arası mesafe ne kadar?
Antalya Havalimanı ile Alaiye Resort & Spa Hotel arası karayoluyla yaklaşık 103 km'dir.
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transferi ne kadar sürer?
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transferi, trafik ve yol durumuna bağlı olarak yaklaşık 1 saat 32 dakika sürer.
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transfer ücreti ne kadar?
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transferi için 2 yetişkin fiyatı 70 EUR.
Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel için özel transfer rezervasyonu yapabilir miyim?
Evet, Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel için özel transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.
Bu transfer aileler için uygun mu?
Evet, Antalya Havalimanı – Alaiye Resort & Spa Hotel transferi aileler için uygundur. Rezervasyon sırasında yetişkin, çocuk ve bebek sayısını seçebilirsiniz.
Uçuşum gecikirse ne olur?
Havalimanı transferlerinde transfer saatiniz, uçuşunuzun varış bilgilerine göre ayarlanabilir.