Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transferi
Nereden
Antalya Havalimanı
Nereye
Granada Luxury Okurcalar
Başlangıç fiyatıEUR 70
Ücretsiz iptal, 7/24 destek
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar arası özel transfer. Mesafe: 93 km, tahmini yolculuk süresi: 82 dakika.
Transfer seçenekleri
Değişiklik yaptığınızda fiyat otomatik olarak güncellenir
Transfer tarihi
Alış tarihi
Transfer saati
Alış saati
Yetişkin
18 yaş ve üzeri
Çocuk
3–17 yaş
Bebek
0–2 yaş
Rota ayrıntıları
Özel transfer
Bu rota veya rezervasyon süreciyle ilgili her türlü sorunuz için destek ekibimize çekinmeden ulaşın. Size yardımcı olmak için buradayız!
Sıkça sorulan sorular
Antalya Havalimanı ile Granada Luxury Okurcalar arası mesafe ne kadar?
Antalya Havalimanı ile Granada Luxury Okurcalar arası karayoluyla yaklaşık 93 km'dir.
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transferi ne kadar sürer?
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transferi, trafik ve yol durumuna bağlı olarak yaklaşık 1 saat 21 dakika sürer.
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transfer ücreti ne kadar?
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transferi için 2 yetişkin fiyatı 70 EUR.
Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar için özel transfer rezervasyonu yapabilir miyim?
Evet, Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar için özel transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.
Bu transfer aileler için uygun mu?
Evet, Antalya Havalimanı – Granada Luxury Okurcalar transferi aileler için uygundur. Rezervasyon sırasında yetişkin, çocuk ve bebek sayısını seçebilirsiniz.
Uçuşum gecikirse ne olur?
Havalimanı transferlerinde transfer saatiniz, uçuşunuzun varış bilgilerine göre ayarlanabilir.